Derneğimizden HaberlerDuyurularımız

Ramazan Bayramınızı Tebrik Ederiz

Saygı Değer Hemşehrilerimiz, Yardımlaşma, dayanışma, birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı rahmet, bereket ve mağfiret ayı Ramazan’ı, uğurlamanın hüznünü yaşarken, insanları birleştiren, kardeşliği pekiştiren, kırgınlıkları ortadan kaldıran çok özel zamanlardan Ramazan Bayramına ulaşmış olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Güzel Düşüncelerimiz Nefeslere Dolarsa Güzel Dualar Olurlar, Dualarımız ise Yüce ALLAH’a Gider Nur Olur, Bir avuç duamız, Bir kucak sevgi ile birleştirir gönüllerimizi, Bir sıcak gülümsememiz daha da yakınlaştırır bizi birbirimize. Kalplerimiz nur, Evlerimiz huzur dolsun. Mübarek Ramazan Bayramımız hayırlı ve bereketli olmasını dileriz.

Hepimizin bildiği gibi, içinde bulunduğumuz süreçte Korona Virüs ile mücadelenin kesintisiz olarak devam ettiği, bu günlerde hepimize düşen, hassasiyetle ve kararlılıkla tedbirlere ve konunun uzmanları tarafından önerilen kurallara uymaktır.

Her bayram dernek lokalimizde yapmakta olduğumuz Bayramlaşma programımız da alınan tedbirler kapsamında bu bayram buluşamayacağız, temennimiz hayırlısı ile en kısa zamanda sağlıklı günlerde buluşmaktır. Kısa sürede ve en az hasarla bu dönemi atlatmak adına alınan tedbirlere uymanızı temenni ederiz.

Koman Köyü, Hayırlı Bayramlar Dileriz

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu