Derneğimizden Haberler

Selahattin SÜLEYMANOĞLU Aday Adayı

Giresun’da Ak Partiden 50’ye yakın isim milletvekili olmak için başvuruda bulundu. Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Selahattin Süleymanoğlu Giresun’da milletvekili aday adayı olması da büyük bir sevinç oluşturdu.
Alucralı gençlerin Selahattin Abisi olarak bilinen sayın Selahattin Süleymanoğlu, Giresun’da milletvekili aday adayları içinde en güçlü isimlerden birisi olarak değerlendiriliyor.
Selahattin Süleymanoğlu

Selahattin Süleymanoğlu Kimdir?
Selahattin Süleymanoğlu, 1962 yılında Alucra Giresun’da doğdu. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Uluslararası İlişkiler Bölümünde yüksek lisans yaptı.
Adabank A.Ş.’de Müfettiş Yardımcısı olarak başladığı meslek hayatına 1991-2001 yılları arası T. Emlak Bankası A.Ş.’de Müfettiş, Müdür, Bölge Başmüdürü olarak devam etti. 2001 yılında Şube Müdürü olarak Türkiye Halk Bankası A.Ş.’de göreve başladı.
2007 yılından itibaren Risk Takip ve Tasfiye, Risk Yönetimi ve İç Kontrol, Operasyonel İşlemler Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenen Süleymanoğlu, 18 Temmuz 2017 tarihinden itibaren İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüttü.
Selahattin Süleymanoğlu Temmuz 2018’de Halk GYO Yönetim Kurulu Başkanı oldu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu